Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
PAN KAMP TO TAKI NASZ LEPER , POKRZYCZY COS TAM ZAWOJUJE BO TAK JAK I U NAS KTOS MOZE I MU UWIERZY ... ZA PARE LAT ZOSTANIE GDZIES W CIENIU A TYLKO DLATEGO ZE GLOWNYM POWODEM SA TU PIENIAZKI .. I NIE MAM NA MYSLI TYCH MARNYCH CENCIAKOW TYLKO GRUBA KASE KTORA ZARABIAJA WIELKIE KORPORACJE ,, OTTO 90 MILIONOW W UBIEGLYM ROKU '' A ILE TAKICH FIRM JEST ....

PRACE NIECHCIANE KTO JE BEDZIE WYKONYWAL
MIELI BEZROBOTNI HOLENDZRZY ALE JAKOS NIE POSZLO..
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
nie wiem gdzie slyszalas wlasnie o tej wypowiedzi ministra K. ale ja ogladalam to w tv na rtl7 na zywo i sledzilam juz poprzednie ruchy w tej sprawie( bron Boze nie chce bronic H.K.). Kilka razy H.K. mowil z naciskiem ze nie chodzi tu tylko o Polakow ale emigracje z oostblok. gdzie 85% to polacy.
Ok masz racje ze nie ma on prawa szykanowac jedynie polakow .Co do tubylcow i alachtonow to masz jak najbardziej racje ale wiesz z ta grupa jest jeden wielkproblem w zwiazku z wysiedleniem , maja oni wszyscy obywatelstwo a wiekszosc ponad 95 % "oostblokoersow " w NL jej nie ma .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
...........POKRZYCZY COS TAM ZAWOJUJE BO TAK JAK I U NAS KTOS MOZE I MU UWIERZY...........nie moze ktos mu uwiezy ale tak jak wildersowi uwiezy masa ludzi bo juz maja dosc wyzej opisanych zdazen.
........ZA PARE LAT ZOSTANIE GDZIES W CIENIU ..........
napewno tak ale co on zdziala juz sie nie odstanie .
ZA PARE LAT ZOSTANIE GDZIES W CIENIU A TYLKO DLATEGO ZE GLOWNYM POWODEM SA TU PIENIAZKI I NIE MAM NA MYSLI TYCH MARNYCH CENCIAKOW .........
wiesz u Holndrow duzo sie krec wokolo kaski i rozbija sie o kaske dlatego tak male panstwo jest taka potega . Nawet zwykly szary pracownik bedzie sobie bardzo cenic jak za posuniecie H.K. odzyska on miejsce pracy , nie bedzie musial oplacac kilka euraskow na bezrobotnego oostblokersa .i taki wzykly robol bedzie z tego wzgeldu popiera takiego ministra jak i poparto wildersa .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
..........PRACE NIECHCIANE KTO JE BEDZIE WYKONYWAL..........
jak juz kilka razy mowilam powtorze i teraz .Przed naplywem Polakow i innych emigrantow jakos bylo nienajgorzej w NL ki wszystkie prace byly zrobone bez migrantow z oostblok a jakos czuje to w moczu ze i tym razem by bylo wszystko zrobione nawet te mniej chwytliwe i chciane roboty.
.........MIELI BEZROBOTNI HOLENDZRZY ALE JAKOS NIE POSZLO. ....
jezeli masz na mysli ze mieli te roboty robic bezrobotni to ci powiem tak do tej pory nie musieli bo " glupie polasy "zrobia ta smierdzaca robote za stawke nizsza jak oni maja na WW .A jak narazie to okolo15% b ludzi na socialach jest juz wydelegowana do pracy np w szklarniach , na polu zamiast przybylych .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Baileys napisał:
nie wiem gdzie slyszalas wlasnie o tej wypowiedzi ministra K. ale ja ogladalam to w tv na rtl7 na zywo i sledzilam juz poprzednie ruchy w tej sprawie( bron Boze nie chce bronic H.K.).

Polecam Radio BNR. Zawsze jest ciekawie i aktualnie.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Znalazłam jeszcze:
"Komisja Europejska: odsyłanie Polaków koliduje z prawem europejskim."

www.trouw.nl/tr/nl/4500/Politiek/article...uropese-regels.dhtml
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Znalazłam jeszcze:
"Komisja Europejska: odsyłanie Polaków koliduje z prawem europejskim."

www.trouw.nl/tr/nl/4500/Politiek/article...uropese-regels.dhtml


tak a propos tematu

www.tvn24.pl/-1,1709581,0,1,odeslac-pola...endra,wiadomosc.html
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Jak tym Holendrom tak żle z powodu polskich pracowników to czemu nadal wyrabiają sofi numery ( BSN) albo czemu zatrudniają polskich pracowników za np 8 euro brutto niech zapłacą 12 euro dla WIATRAKA który wykona pracę "lepiej i szybciej niż polski pracownik "


Coś czuje w kościach że chyba zbliżamy sie do końca wspólnej UNI EUROPEJSKIEJ ( Duńczycy zaczeli przywracają kontrole graniczne , Holendrzy dymią od paru miesięcy o Polakach )
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kazdy ma jakies plany !!!
ten minister swoje ja swoje
normalka
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
i brawo masz racje dlaczego jedni maja miec lepiej a inni gorzej jestes tu zyjesz wiec sie melduj i auto na zolte blachy i plac za wszystko takie same podatki jak kazdy a nie czesc z nas kupe kasy musi placic a reszta ma gdzies i mowia ja tu tylko na sezon jestem a siedza po kilka lat a jak nie chcesz tu mieszkac zyc mowic po nl to jedz do polski takie jest moje zdanie
Zgłoś wpis


Bliżej nas